2013. 06. 07.

BelFeszt 2013

 

Programok:

Június 07. PÉNTEK – SZABADSÁG TÉR

17.30 Ivan & The Parazol
19.00 Intim Torna Illegál
20.30 Irie Maffia

23.00–04.00 Csend-diszkó ( Digitális szomszéd-konform köztéri buli )
1. csatorna: HeadPhone 1: Bootleg Balhé-rcko.fm (Infragandhi,Superman,Waxman )
2. csatorna: HeadPhone 2: Bal, Crimson, Marvin – elektronikus hanghullámok, breakes-ropogós muzsika
A fejhallgatóért letétbe 20.000 HUF-ot, vagy személyi okmányt kell leadnod (személyi igazolvány, útlevél, jogosítvány)
Vizuál: SkyLab

Június 07. PÉNTEK – Zrínyi utcai TÁNCDALPÓDIUM

16.00 Korda György és Balázs Klári
16.40 Pál Dénes

Június 07. PÉNTEK – Erzsébet téri VILÁGZENEI SZÍNPAD 

14.30 Belváros testvérvárosai és nemzetiségi önkormányzatainak műsora
18.00 Magyar Vista Social Club
20.00 Csík Zenekar

.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

Június 08. SZOMBAT – SZABADSÁG TÉR

17.00 Magashegyi Underground
18.30 The Carbonfools
20.00 PASO10

23.00–04.00 Csend-diszkó ( Digitális szomszéd-konform köztéri buli )
1. csatorna HeadPhone 1: Budapest Break Csokkerz ( Haze, Káosz, Suhaid ) – retro csatorna 60-70-80-as évek soul, funk, disco, hungaro-beat csemegéivel
2. csatorna HeadPhone 2:Nowsound,Fresher And No Disco present-Music Market ( Crez, ErKá, Skeam )- warm house,cool house,indie dance,nu disco,breakz,techy
A fejhallgatóért letétbe 20.000 HUF-ot, vagy személyi okmányt kell leadnod (személyi igazolvány, útlevél, jogosítvány)
Vizuál: SkyLab

Június 08. SZOMBAT – Zrínyi utcai TÁNCDALPÓDIUM

16.00 Csobot Adéli
16.40 Vastag Csaba
17.20 Szűcs Judit
18.00 Oláh Gergő

Június 08. SZOMBAT – Erzsébet téri VILÁGZENEI SZÍNPAD 

14.00 Belváros testvérvárosai és nemzetiségi önkormányzatainak műsora
20.00 Besh o droM

.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.

Június 09. VASÁRNAP – SZABADSÁG TÉR

Délelőtti gyerek programok:
10.00 Halász Judit
11.00 Paprika Jancsi bábelőadás (Bartha Tóni Bábszínháza)
-Streetball bemutató
-Freestyle foci bemutató
-Csilingelő zeneklub – zenei játszóház
-Állatsimogató
-Arc és hennafestés
-Paprika Jancsi Csúzlizdája

Délutáni koncertek:
17.00-18.30 Fábián Juli
18.30–20.30 Punnany Massif
20.30–22.00 Brains

Kiegészítő programok szombaton és vasárnap:
-Civil utca
-Design vásár
-Csajbringa – gyorsszerviz és bringaszépítés
-Face Team – Streetball bemutató

Top