Legfrissebb  |  Albérlet  |  bge  |  Diákmunka  |  HR  |  Könyv/jegyzet  |  Marketing  |  musicfm  |  Oktatás  |  Szakmai gyakorlat  |  szoba
2016. 02. 28.

Gyakornoki állás francia, olasz vagy spanyol nyelvtudással a Pannon Job Kft.-nél

Gyakornokokat keresünk.

Főbb feladatok:

– Adott részleg munkájának napi szintű támogatása

– Adatrögzítés, dokumentumok kezelése, irattárazás

Elvárások:

– Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok gazdasági területen

– Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgató jogviszony

– Heti min 3 munkanap vállalása irodai munkarendben

– Legalább középfokú angol nyelvtudás

– Második nyelv középfokú ismerete: francia, olasz vagy spanyol

Amit kínálunk:

– Karrierépítési és fejlődési lehetőség

– Hosszú távú tapasztalat

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a farkas.margit@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Bővebb információ:ITT

Elérhetőség: -

Top