Legfrissebb  |  Albérlet  |  bge  |  Diákmunka  |  HR  |  Könyv/jegyzet  |  Marketing  |  musicfm  |  Oktatás  |  Szakmai gyakorlat  |  szoba
2018. 12. 12.

Day-to-day kids – Startup vállalkozás marketinggyakornoki állás

A Day-to-day Kids egy 2017-ben indult startup vállalkozás, melynek keretében egy mobilapplikációt fejlesztenek kisgyermekes szülők számára.

Miért válassz minket?
– Megismerheted egy startup működését, velünk együtt fejlődhetsz, és részt vehetsz egy kisgyermekek fejlődését célzó projekt felépülésében
– Nálunk rugalmas a munkaidő, a hónap elején előre egyeztetjük, mikor számíthatunk rád
– Családias légkörben dolgozunk
– A munkánk sokrétű és változatos, sokféle szakmai kihívással találkozhatsz

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?
– Részvétel a gyermekekkel foglalkozó szakemberek összegyűjtésében, e-mailben és telefonon történő megkeresésükben
– Számítanánk rá, hogy megvizsgálod a kisgyermekes piacot: hol érdemes hirdetni, kikkel érdemes együttműködni, milyen felületeken érdemes megjelenni
– Kapcsolattartás az illusztrátorunkkal, illetve azokkal a szülőkkel, akik elhozzák gyermeküket a játszó délelőttökre, amikor az apphoz készítünk képes, videós illusztrációkat

Várjuk jelentkezésed, ha:
– Aktív nappali tagozatos jogviszonnyal rendelkezel
– Hétfőtől péntekig tudsz vállalni kb. 20 órát
– Szívesen telefonálsz
– Precízen, pontosan dolgozol
– Szeretnél egy kiscsapat tagjaként egy startup növekedésének részese lenni

Előnyt jelent, ha:
– Már szereztél tapasztalatot marketingben és szervezésben
– Jól kommunikálsz angolul írásban és szóban egyaránt

Írd le pár mondatban, hogy miért szeretnél velünk dolgozni, és küldd el nekünk az önéletrajzoddal a kriszti@daytodaykids.com címre!

További információ: www.daytodaykids.com

Elérhetőség: kriszti@daytodaykids.com

Top