Világgazdaság és Nemzetközi Kereskedelem Intézeti Tanszék

Tanszékhez tartozó tanárok:

Név Időpont E-mail cím
Dr. Majoros Pál Szerda: 9:30-11:00 majoros.pal@uni-bge.hu
Rébel Zsuzsanna Hétfő,Kedd,Szerda,Csütörtök 9:00-15:00 Rebel.Zsuzsanna@uni-bge.hu


Dr. Novák Tamás Hétfő: 11:30-13:00 Novak.Tamas@uni-bge.hu
Dr. Gáspár Tamás Kedd: 13:00-14:00 tamasdr.gaspar@uni-bge.hu
Dr. Pólyi Csaba jelenleg külföldön Polyi.Csaba@uni-bge.hu
Dr. Antalóczy Katalin Kedd: 15:30-17:00 Antaloczy.Katalin@uni-bge.hu
Dr. Moldicz Csaba Péntek: 08:00-09:30 Moldicz.IstvanCsaba@uni-bge.hu
Dr. Szanyi Miklós Szerda: 14:00-15:00 Szanyi.Miklos@uni-bge.hu
Dr. Barkóczy Emese Szerda: 14:00 – 16:00 Barkoczy.Emese@uni-bge.hu

Dr. Imre Gabriella      szülési  szabadságon van                   Imre.Gabriella@uni-bge.hu

Dr. Tölgyessy Péterné       Kedd 11:30-12:30                   Tolgyessy.Peterne@uni-bge.hu

Czelleng Ádám                                   –                                  czelleng.adam@uni-bge.hu

Dr. Csáky György                       –                                             csaki.gyorgy@uni-bge.hu

Dr. Csonka László    emilben egyeztetés alapján                        csonka.laszlo@uni-bge.hu

Dr. Hanák András                                                                  hanak.andras@uni-bge.hu

Kollarik Ferenc                       –                                               kollarik.ferenc@uni-bge.hu

Veres Máté                          –                                                   veres.mate@uni-bge.hu

Top