Vállalkozás és Emberi Erőforrások Intézeti Tanszék

Tanszékhez tartozó tanárok:

Név Helyszín Időpont E-mail cím
Jónásné Penner Ágnes E2-22 Nincs időpont megadva. agnes@jonex2000.hu
Dr. Forgács Anna E2-22 Szerda 17:18:30 Hétfő 13:00-14:30 Forgacs.Anna@uni-bge.hu
Dr. Marosán György E2-22 Csütörtök: 11:15-12:15 gyorgy.marosan@gmail.com
Pirisi Károly E2-22 Hétfő: 14:30 – 15:30 Pirisi.Karoly@uni-bge.hu
Renner Péter E2-22 Szerda Csütörtök 18.45 – 19:30 Renner.Peter@uni-bge.hu
Menich-Jónás Judit E2-22 Kedd 13:00-13:45 menich-jonas.judit@uni-bge.hu
dr. Török László E2-22 lastorok@gmail.com
Gosztonyi Márton
Berta Pálné E2-24 Hétfő-csütörtök: 9.00-14.00 Berta.PalIstvanne@uni-bge.hu
Dr. Szászvári Karina Ágnes E2-22 Szerda 11:15-12:00 Szaszvari.Karina.Agnes@uni-bge.hu
Szabó Szabolcs E2-22 Nincs időpont megadva. foiskolabgf@freemail.hu
Dr.  Szegedi Krisztina  E2-22  Csütörtök 12:15-13:45

 

Top