Társadalmi Kommunikáció és Média Intézeti Tanszék

Tanszékhez tartozó tanárok:

Név Helyszín Időpont E-mail cím
Dr. Surányi András E2-35 Kedd: 120:00-13:00

Szerda: 11.00-13.00

Suranyi.Andras@uni-bge.hu
Dr. Bayer Judit E2-33 szerda. 11:30-13:00 bayer.judit@uni-bge.hu
Dr. habil Bajomi Lázár-Péter E2-33 Bajomi-Lazar.Peter@uni-bge.hu
Bancsik György D1-24 szerda 11:15-13:45 Bancsik.Gyorgy@uni-bge.hu
Dr. Buday-Sántha Andrea E2-35 Szerda: 16:00-17:15 előzetes bejelentkezés szükséges Buday-Santha.Andrea@uni-bge.hu
Fleck Gábor E2-33 Péntek 13:15-14:15 fleck.gabor@kkk.bgf.hu
Prof. Dr. Hidasi Judit K1-17 Csütörtök 8:15-9:45
Előzetes egyeztetés szükséges e-mailben.
Hidasi.Judit@uni-bge.hu
Dr. Lakatos-Báldy Zsuzsanna E2-35 hétfő 9:00-9:45 és 13:00-13:45 Lakatos-Baldy.Zsuzsanna@uni-bge.hu
Dr. Krasztev Péter E2-35 kedd 10:30-11:30 Kasztev.Peter@uni-bge.hu
Nyárády Gáborné dr. E2-38 Hétfő 11:00-13:30 Nyarady.Gaborne@uni-bge.hu
Dr. Zelena András E2-33 hétfő 13:00-13:45

kedd 10:30-11:30

 zelena.andras@uni-bge.hu
Szabóné Nagy Judit E2-35 SzaboneNagy.Judit@uni-bge.hu
Dr. Szeles Péter E2-35 Péntek 13:00-14:30 Szeles.Peter@uni-bge.hu
Monori Áron E2-38 monoriaron@uni-bge.hu

Dr. Kolláth Katalin E2-29               szerda 11:30-13:00             Kollath.Katalin@uni-bge.hu

Farkasinszky Ildikó E2-29       H-K-Sz-CS 10:00-12:00      Farkaszinszki.Ildko@uni-bge.hu

Top