Nemzetközi- és Európa Tanulmányok Intézeti Tanszék

Tanszékhez tartozó tanárok:

Név Helyszín Időpont E-mail cím
Dr. Nyusztay László D2-28 Szerda 17:00-18:30 Nyusztay.Laszlo@uni-bge.hu
Dr. Kruppa Éva D2-29 előzetes egyeztetés emailben Kruppa.Eva@uni-bge.hu
Bodnár László D2-24 szerda csütörtök: 13:00-13:45 Bodnar.Laszlo@uni-bge.hu
Dr. Hubai József E2-19 előzetes egyeztetés emailben hubai.jozsef@uni-bge.hu
Lisányi Endréné Dr. Beke Judit D2-25/C Csütörtök: 11:30-13:00 Lisanyi.Endrene@uni-bge.hu
Szilágyi Judit D2-24 Páratlan hét: szerda 13.45 – 15:15
Páros hét: szerda 11:30 – 13:00
Szilagyi.Judit@uni-bge.hu
Dr. Vándor János D2-21 páratlan hét szerda 13:00-14:30

páros hét szerda: 13:45-15-15

Vandor.Janos@uni-bge.hu
Dr. Ferkelt Balázs D2-22 Ferkelt.Balazs@uni-bge.hu
Molnárné Gyurik Éva D2-22 Hétfő-Péntek Molnarne.GyurikEva@uni-bge.hu
Dr. Iványi Károly D2-05 Előzetes e-mail egyeztetés ivanyikaroly@gmail.com
Kopasz Krisztina D2-24 Szerda 10:45-11:30 és 13:00-13:45 Kopasz.Krisztina@uni-bge.hu
Dr. Marinovich Endre D2-22 Csütörtök: 12:30 -14:00 marinovich.endre@uni-bge.hu
Dr. Törzsök Éva D2-29 Csütörtök
Előzetes egyeztetés alapján.
torzsok.eva@uni-bge.hu
Dr. Szűcs R. Gábor D2-24 Előzetes e-mail egyeztetés alapján SzucsRobertGabor@uni-bge.hu
Dr. Csejtei István E2-28 előzetes egyeztetés emailben istvancsejtei@gmail.com
Dr. Domonkos Endre D2-24 Kedd: 10:00– 11:30 Domonkos.Endre@uni-bge.hu
Dr. Neszmélyi György  D2-28  Páratlan hét szerda 13:00-14:30

páros hét  csütörtök 11:30-13:00

Neszmelyi.Gyorgy@uni-bge.hu

Dr. Nagy Milada    D2-24      Szerda 17:00-18:30              Nagy.Milada@uni-bge.hu

Dr.  Sáringer        D2-29       szerda 13:00-13:45      sainger.janos@uni-bge.hu

János

Top