Német Tanszéki Osztály

Tanszékhez tartozó tanárok:

v Helyszín Időpont E-mail cím
Dr. Fodor Sándorné Dr. D2-34 Hétfő: 13:14:30 Fodor.Sandorne@uni-bge.hu
Dupaj Mónika D2-35 Hétfőtől – Péntekig Dupaj.Monika@uni-bge.hu
Dr. Bodolay László D2-34 Szerda:9:45-11:15 Bodolay.Laszlo@uni-bge.hu
Dr. Bradeánné Gacs Judit D2-31 Kedd: 9.45-11.15 BradeanneGacs.Judit@uni-bge.hu
Hoványiné Medve Éva D2-31 Hétfő: 11:30-13:00 HovanyineMedve.Eva@uni-bge.hu
Kétyi András D2-34 Szerda: 11:30-13:00 Ketyi.Andras@uni-bge.hu
Koltányiné Vadász Viktória D2-27 Csütörtök: 8:00-9:30 KoltanyineVadasz.Viktoria@uni-bge.hu
Kósik Ferenc D2-31 Szerda: 11:30-13:00 Kosik.Ferenc@uni-bge.hu
Hukné Dr. Kiss Szilvia D2-27 Hétfő: 11:30-13:00 Kiss.Szilvia@uni-bge.hu
Dr. Török Judit D2-35 / b Szerda: 9:45:11:15
Torok.Judit@uni-bge.hu
Ugrai Zsuzsanna D2-31 Hétfő: 11:30-13:00 Ugrai.Zsuzsanna@uni-bge.hu

 

Top