Módszertani Intézeti Tanszéki Osztály

Tanszékhez tartozó tanárok:

Név Helyszín Időpont E-mail cím
Dr. Ilyésné dr. Molnár Emese PhD K2-09 Szerda 11.30-13:00 IlyesneMolnar.Emese@uni-bge.hu
Berényi Sára Fruzsina D2-14  péntek 13:00-14:30 Berenyi.SaraFruzsina@uni-bge.hu
Arany Zoltán D2-07 Hétfő: 13:30-15:00 Arany.Zoltan@uni-bge.hu
Bánhalmi Árpád D2-12 Kedd: 17:00 – 18:30 Banhalmi.Arpad@uni-bge.hu
Fejes Ferenc D2-12 fejes.ferenc@uni-bge.hu
Keresztes Éva Réka D2-07 Kedd, Szerda: 13:00-13:45 keresztes.eva@uni-bge.hu
Pákolicz Orsolya D2-12 Csütörtök: 9:45-11:00 Pakolicz.Orsolya@uni-bge.hu
Dr. Zibolen Endre D2-07 Hétfő: 11:30-09:30 Zibolen.Endre@uni-bge.hu
Dr. Tick Andrea D2-07 Kedd: 08:30-9:30 Tick.Andrea@uni-bge.hu
Gaál László D2-12 csütötök: 13:45-15:15 Gaal.Laszlo@uni-bge.hu
Giczy Éva D2-16 Hétfőtől-csütörtökig

10:00-14:00

Giczy.Eva@uni-bge.hu
Budai László D2-07 Szerda: 8:00-9:30 Budai.Laszlo@uni-bge.hu
Fazekasné Dr. Kis Mária D2-07 Páros héten: kedd 9:00-9:45 és 13:00-13:45
Páratlan héten: kedd 11:30-13:00
FazekasneKis.Maria@uni-bge.hu

 

Top