Marketing Intézeti Tanszék

Tanszékhez tartozó tanárok:

Név Helyszín Időpont E-mail cím                         
Dr. Eszes István E2-28  Kedd 16:00-17:00 óráig – Előzetes online bejelentkezés szükséges Eszes.Istvan@uni-bge.hu
Pál Mária Zsuzsanna E2-28  – Pal.MariaZsuzsanna@uni-bge.hu
 Schlett Andrea         E2-21

 

nincs fogadóóra megadva  Schlett.Andrea@uni-bge.hu
 Dr. Kovás Ildikó  E2-30  kedd 11:15-12:15  Kovacs.Ildio@uni-bge-hu
Dr. Harsányi Dávid E2-23 Csütörtök 11:30-13:00 Harsanyi.David@uni-bge.hu
Dr. Jäckel Katalin E2-30 Szerda 9:30-10:30
E-mailben előzetesen bejelentkezés szükséges.
Jaeckel.Katalin@uni-bge.hu
Dr. habil Józsa László E2-28 Kedd: 12:45-13:45, e-mail-ben: jozsal@vnet.hu Jozsa.Laszlo@uni-bge.hu
Dr. Kopcsay László E2-23 Hétfő:16:00-17:00 Kopcsay.Laszlo@uni-bge.hu
Katz György Alk. II. 219. Hétfő: 16:00-18:00
Fogadóóra helye: Kereskedelmi Intézeti Tanszék, KVIK
katz.gyorgy@kvifk.bgf.hu
Dr. Totth Gedeon E2-21 Kedd: 12:30-13:30 Totth.Gedeon@uni-bge.hu
Dr. Tóth Antal E2-32 KEdd 14:00-16:00 toth.antal@uni-bge.hu
Zarándné Dr. Vámosi Kornélia E2-32 Kedd13.00-14.00
E-mailben előzetesen bejelentkezés szükséges.
Vamosi.Kornelia@uni-bge.hu
Dr. Fehér Katalin E2-30 Előzetes bejelentkezés szükséges. Feher.Katalin@uni-bge.hu
Masurekné Szánthó Réka E2-21 emailben egyeztetés szükséges MasurekneSzantho.Reka@uni-bge.hu
Babarczi Jolán E2-23 Csütörtök: 9.30-10.30 (Előzetes e-mail-es bejelentkezés szükséges: babarczi.jolan@t-onilne.hu) babarczi.jolan@t-onilne.hu

Miskolczi Tibor           szerda 11:30-13:3                           Miskolczi.Tibor@uni-bge.hu

Oravecz Titanilla    nem elérhető                                    Oravecz.Titanilla@uni-bge.hu

Dr. Szabó Zoltán           Csütörtök 9:00-11:00                         szabo.zoltan.phd@uni-bge.hu

Becker György      nincs fogadóóra megadva                    beckergyorg@t-online.hu

Benkő Lívia   emailben egyeztetés alapján                             benkolivia@gmail.com

Dr. Berke Szilárd                                                                 berke.szilard@ke.hu

Buvár Ágnes                      Csütörtök 16:00-17:00                 buvar.agnes@uni-bge.hu

Fabricius-Ferke György     Szerda 13:14:00                          ferke@fabricius.hu

Dr. Fazekas Ildikó     emailben egyeztetés szükséges             ort@ort.hu

Sas István                                Szerda 13:00-13:45               mail@sasistvan.hu

 

 

 

 

 

 

 

 

Top