Közgazdasági Intézeti Tanszéki Osztály

Tanszékhez tartozó tanárok:

Nev Helyszín Időpont E-mail cím
Rostás Antal D2-08 Email-ben időpont egyeztetés szükséges. Rostas.Antal@uni-bge.hu
Dr. Aszódi Ilona D2-04 Email-ben Időpont egyeztetés szükséges. Aszodi.Ilona@uni-bge.hu
Parócza Annamária D2-06 Hétfőtől Csütörtökig 10:00-12:30 és 13:30-15:30ig Parocza.Annamaria@uni-bge.hu
Dr. habil Vásáry Viktória 
D2-04 E-mailben Időpont egyeztetés szükséges. Vasary.Viktoria@uni-bge.hu
Bartáné dr. Muharay Irén D2-08 E-mailben Időpont egyeztetés szükséges. BartaneMuharay.Iren@uni-bge.hu
Dr. Galbács Péter D2-08 Szerda 17:00-18:00 Galbacs.Peter@uni-bge.hu
 Dr. Gyene Pál D2-08 Kedd 11:30-13:00 Gyene.PalIstvan@uni-bge.hu
Dr. Ivánné dr. Hild Márta D2-06 Csütörtök 10:00-11:30

 

IvanneHild.Marta@uni-bge.hu
Dr. Kreisz Brigitta D2-08 Email-ben időpont egyeztetés szükséges Kreisz.Brigitta@uni-bge.hu
Dr. Marosán Bence D2-08 Kedd 15:30-17:30 Marosan.BencePeter@uni-bge.hu
Dr. Pőcze Tamás D2-04 emailben időpont egyeztetés szükkséges pocze.tamas@uni-bge.hu
Vereckei László D2-08    467-7800/862 Szerda 9:45-11:15 Vereczkei.Laszlo@uni-bge.hu

 

 

Top